Strona główna/Gazeta Rybnicka/Dzielnice Rybnika/Kłokocin/Solidarne porażki naszych ligowców

Solidarne porażki naszych ligowców

13.10.2024 Sport

Za nami bardzo nieudana sobota rybnickich drużyn ligowych. Wszystkie cztery wczoraj solidarnie przegrały swoje mecze.

Po zaciętym meczu siatkarze Volley'a Rybnik przegrali w sobotę w swojej hali z Kęczaninem Kęty 2:3 Zdj. Wacław Troszka
Pierwszej w sezonie porażki doznali wczoraj II-ligowi siatkarze Volley’a Rybnik, którzy w meczu 3. kolejki przegrali u siebie 2:3 z Kęczaninem Kęty (na zdjęciu). Pozostałe rybnickie drużyny rozegrały swoje mecze na wyjeździe.
Piłkarze ROW-u 1964 przegrali 1:2 (0:1) z wiceliderem IV ligi śląskiej i sąsiadem z tabeli Rozwojem Katowice. Przed tym spotkaniem oba zespoły miały po 23 pkt i identyczny bilans meczów.
W meczu czwartej kolejki czwartą porażkę odnotowali II-ligowi koszykarze MKKS_u Rybnik, przegrywając w Bytomiu z silną Polonią 67:103.
Wczoraj w Krakowie pierwszy mecz ligowy rozegrały I-ligowe koszykarki RMKS-u Rybnik. Do przerwy rybniczanki prowadziły z AZS-em Politechniką Koroną Kraków 2 punktami, ale ostatecznie przegrały 66:70. Losy meczu rozstrzygnęły się w jego ostatnich minutach.